Koło Naukowe Neurotechnologii

Członkowie

Weronika Sójka.png

Weronika Sójka

Studentka kognitywistyki na UMK, zainteresowania: uczenie się, pamięć i neuroplastyczność. Uczę się analizować dane i projektować sztuczne sieci neuronowe.

 

 

 

Rafał Szuwalski.png

Rafał Szuwalski

Jestem osobą aktywną, zorientowaną na wyniki i realizację celów. Nie boję się wyzwań i chętnie się angażuje w różnego rodzaju aktywności. Mam szerokie pole zainteresowań, cały czas staram się uczyć czegoś nowego.

 

 

 

Klaudia Zientek.png

Klaudia Zientek

Kognitywistka, inżynier, zainteresowania: neuronauka obliczeniowa, neurogaming, neurotechnologia, neuromarketing oraz nowoczesne metody terapii. 

 

 

 

Joanna Zalewska.png

Joanna Zalewska

studentka lotnictwa i kosmonautyki na PW, członkini Klubu Debat UW, obecnie zajmuje się implementacją narzędzi analizy danych w zespole Anti Money Laundering w banku, pasjonuje się sztuczną inteligencją skupioną na człowieku oraz data science.

 

 

 

Zofia Piętka-Danilewicz.png

Zofia Piętka-Danilewicz

studentka UMK, moje zainteresowania skupiają się głównie wokół analizy sygnału neuronalnego, interfejsu mózg-komputer oraz sieci neuronowych, rozwijam swoje umiejętności w obszarze neuronauki komputacyjnej, m.in. uczenia ze wzmocnieniem, aby móc badać świadomość oraz ukryte stany mózgu. 

 

 

 

KT_v1.png

Krzysztof Tołpa

student kognitywistyki na UMK, interesuję się szeroko pojętymi procesami poznawczymi, szczególnie percepcją i przetwarzaniem informacji przez mózg. 

 

 

 

Ivo John.png

 

Ivo John

Student kierunku Lekarskiego i Mechatroniki zainteresowany zastosowaniem nowych technologii i uczenia maszynowego w medycynie.

 

 

 

Julia Jakubowska.png

Julia Jakubowska

Na co dzień studiuję neuroinformatykę na Uniwersytecie Warszawskim - w szczególności interesują mnie zagadnienia związane z analizą sygnałów bioelektrycznych i diagnostyka. W wolnych chwilach zajmuję się moimi roślinami i dużo gotuję.

 

 

 

 Agnieszka Książek.png

Agnieszka Książek

Nadal jestem na początku mojej przygody z kognitywistyką, więc chętnie poszerzam swoją wiedzę w wielu jej obszarach. Nigdy nie chcę przestać odkrywać nowe rzeczy, aby chociaż powierzchniowo zrozumieć, jak wszystkie te obszary się ze sobą łączą.   

  

Mirela Jaśkowiec.png

Mirela Jaśkowiec

technik organizacji reklamy, literaturoznawca i studentka architektury informacji. Interesuje się głównie lingwistyką, psychologią społeczną i poznawczą. W wolnych chwilach zaczytuje się w literaturze sci-fi lub usiłuje nakłonić pythona do współpracy.

 

 

Participants (1).png

 

 

Izabela Król

Studentka kognitywistyki na UMK, głównie interesuję się UX Designem, rozszerzoną rzeczywistością oraz psychologią.

 

 

Participants (2).png

 

 

Katarzyna Kotyńska

Głównym obszarem moich naukowych zainteresowań jest dostępność i technologie asystujące (w szczególności eyetracking) oraz rozwijanie ich. Przez następne dwa lata planuję pracować nad udoskonaleniem metod sterowania wzrokiem w grach komputerowych. Oprócz tego, prywatnie, interesuję się tematyką true crime, modelarstwem oraz grami planszowymi. 

 

Participants.png

 

Alicja Terelak

Studentka kognitywistyki na UMK, naukowo zorientowana przede wszystkim wokół neurobiologii i neurofizjologii. Badawczo zajmuje się neurobiologicznymi podstawami tworzenia więzi społecznych, nieoczywistymi możliwościami neuropeptydów oraz rolą języka w poznaniu.

 

 KarolinaWarzecha.png

Karolina Warzecha

Zainteresowana szeroko pojętą neurobiologią. Precyzji w wyborze drogi naukowej na razie brak, za dużo spraw wydaje się ciekawych. Miłośniczka świętego spokoju na łonie natury.

 

 

Albert.png

Albert Łukasik

Jestem magistrem kognitywistyki z ukierunkowaniem na implementację neuronauk i psychologii w sferze edukacji i marketingu. Najbardziej interesującym mnie aspektem jest neurobiologia i psychologia emocji, a także ich związek z procesami poznawczymi. Ponadto interesuje mnie zagadnienie wykorzystywania współczesnej technologii (neurofeedback, VR) w celu poprawy funkcjonowania emocjonalnego.

 

Participants (3).png

 

Zofia Borzyszkowska

Studentka kognitywistyki na UMK, jestem jeszcze na początku swojej drogi związanej z neuronaukami, więc interesuje mnie każdy temat z neuro-książek jakie wpadną mi w ręce.

 

 

 Antoni.png

Antoni Różański

Jestem studentem, skończyłem pierwszy rok kognitywistyka na UMK. Bardzo zainteresowały mnie tematy UX designu i neuromarketringu i chciałbym w tych tematach poszerzać swoją wiedze. Inne moje zainteresowania są związane z muzyką. Gram na perkusji w zespole.

Koło Naukowe Neurotechnologii