Koło Naukowe Neurotechnologii

Partnerzy

 

Mamy przyjemność ogłosić, że Koło Naukowe Neurotechnologii dołączyło do grona klubów studenckich zgromadzonych przy NeuroTechX - międzynarodowej inicjatywie zrzeszającej entuzjastów neurotechnologii. Oznacza to także, że członkowie naszego Koła będą mieli możliwość udziału w corocznym konkursie organizowanym przez NeuroTechX. Już wkrótce rozpoczną się pracę nad projektem, który planujemy rozwijać.

 

Współpraca z Kołem Naukowym Neuroinformatyki przy Wydziale Fizyki Uniwersytetu Warszawskiego skupiona jest głównie w ramach wspólnej pomocy w organizacji międzynarodowej konferencji Aspects of Neuroscience, a także realizacji projektów naszego Koła. Liczymy, że w przyszłości uda nam się także zorganizować kolejne wydarzenia, a także rozwijać szerzej zawartą współpracę. 

 

 

Kolaboracja z Machine Learning Journal Club jest kolejną międzynarodową inicjatywą, w której mamy przyjemność uczestniczyć. Wraz ze studentami z Uniwersytetu i Politechniki w Turynie pracujemy nad projektami związanymi z przygotowywaniem paradygmatów badawczych, analizą danych oraz wzajemnym wymienianiem się wiedzy. 

 

 

 

 

 W projektach realizowanych przez Koło Naukowe Neurotechnologii wykorzystujemy sprzęty EEG oraz oprogramowanie przygotowane przez BrainTech. Dzięki wykorzystaniu przeglądarki sygnału bioelektrycznych SVAROG jesteśmy w stanie w czasie rzeczywistym przyglądać się sygnałowi, w połączeniu z wideo-EEG i znacznikami.

 

 

Przy współpracy z Wydziałem Intermediów Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie rozwijamy nasze projekty w kontekście intermedialnym i interdyscyplinarnym. Mamy okazję rozwijać swoje umiejętności w zakresie analizy danych, programowania oraz tworzenia treści multimedialnych. 

6003329.png

 

 

Dzięki współpracy ze społecznością NeuroTechX otrzymaliśmy wsparcie ze strony openBCI, który przeznaczył dotację na działalność naszego Koła. Dzięki takiemu wsparciu możemy pracować z oprogramowaniem dostawcy oraz testować paradygmaty, które w przyszłości mogą zostać wykorzystane przez członków naszego Koła do realizacji ich projektów.

Koło Naukowe Neurotechnologii