Koło Naukowe Neurotechnologii

Media społecznościowe

fb.png

Na stronie Neurotechnology Scientific Students Club każdego tygodnia pojawiają się posty edukacyjne lub związane z działaniami Koła. Publikowane treści związane są głównie z nadrzędnym celem działania, którym jest popularyzowanie ogólnodostępnej wiedzy z zakresu neurotechnologii.

Stworzyliśmy także grupę NeuroTechTor Spread zrzeszających badaczy, naukowców oraz studentów poszukujących źródła najnowszych informacji z zakresu neurotechnologii. Pojawiają się tam posty oznaczone hashtagiem dzięki czemu możliwe jest łatwe przeszukiwanie konkretnych tematów w obrębie grupy. 

 

Wszystkie działania związane z pracami członków naszego Koła dzieją się właśnie na naszym serwerze na Discordzie. Tam organizujemy spotkania, wymieniamy się informacjami oraz źródłami. Liczba członków serwera coraz bardziej wzrasta, ale dostęp jest ograniczony. Czy Ty też chcesz dołączyć do czynnych działań związanych z naszym Kołem? Skontaktuj się z nami mejlowo: neurotech@umk.pl.

 

YouTube_icon_(2013-2017).png

 W celach archiwizacyjnych utworzyliśmy także Kanał Koła Naukowego na platformie YouTube, na którym znajdują się zapisy transmisji, która odbywała się w ramach międzynarodowego wydarzenia, które zorganizowaliśmy - NeuroHackaTora 2021. Każdego kto miał okazję wziąć udział, albo takiej okazji nie miał zapraszamy do zapoznania się z opublikowanymi treściami. Przyszłe spotkania oraz wydarzenia także będą umieszczane na tej stronie.

Koło Naukowe Neurotechnologii